dekorace-16shutterstock_71028661Svatební agentura K&P nabízí veškeré služby související s organizací svatby.  Působíme na svatebním trhu už deset let. Budeme tu pro vás od výběru lokality a svatebních dodavatelů až po koordinaci samotného svatebního dne. Zařídíme vám svatbu na klíč nebo pomůžeme právě v těch okamžicích svatebních příprav, kdy budete servis svatební agentury potřebovat. Realizujeme vaše představy do nejmenších detailů, vyjdeme vstříc vašim finančním možnostem a pomůžeme vám udělat z vašeho svatebního dne nezapomenutelnou událost.

Ročně zorganizujeme okolo třiceti svateb, jedná se převážně o středně velké svatby od 50 do 80 hostů. Máme však zkušenosti i s komorními svatbami o 10 lidech nebo se svatbami s více jak 150 hosty a ke každé přistupujeme se stejným elánem a nadšením.

Specializujeme se na svatby v Praze a Středočeském kraji, avšak uspořádáme vám svatbu kdekoliv, kde si budete přát. Každá svatba je pro nás jedinečná, je výzvou pro naši kreativitu. Jsme flexibilní, vždy se přizpůsobíme aktuálním podmínkám, požadavkům a trendům. Spolupracujeme s opravdovými profesionály, jejichž spolehlivost a kvalitu odvedené práce jsme prověřili. Vždy se snažíme nabídnout našim klientům to nejlepší možné řešení za přijatelnou cenu.