foto prezent-7Symbolická svatba má stejný průběh jako klasický civilní obřad, avšak není právně platná. Při symbolickém obřadu nebudete limitováni oddacími dny matrik, ani místem, kde se obřad koná. Své ano si řeknete v místě a čase, který vám vyhovuje nejvíce.

Obřad povedou zkušení oddávající, kteří mají s tímto typem svateb bohaté zkušenosti. Pro anglicky a rusky hovořící svatby vám zajistíme rodilého mluvčího. Text svatebního proslovu je personifikován a je sestaven podle vašeho přání. Na památku vaší slavnostní chvíle obdržíte upomínkový certifikát, který na konci obřadu podepíšete.

Symbolický obřad je často vyhledáván páry, které se vzaly v soukromí v zahraničí, a chtějí tento okamžik prožít znovu se svou rodinou a přáteli. Taktéž je populární u cizinců žijících v Česku a pocházejících ze zemí, kde by bylo administrativní zajištění svatby příliš zdlouhavé a náročné.

Symbolický obřad je také skvělou volbou v případě obnovení slibu u příležitosti výročí sňatku.

Spolu se zajištěním oddávajícího pro symbolický sňatek vám naše svatební agentura samozřejmě může poskytnout kompletní svatební servis jako u skutečné svatby a zařídit vám svatbu na klíč. Vaši hosté ani nemusí vědět, že se nejedná o skutečný obřad.

Cena:

  • Cizí jazyk: 4.500 Kč
  • Čeština: 3.000 Kč