Příprava na svatbu patří k nejkrásnějším obdobím života a zpravidla jí snoubenci věnují hodně času, fantazie a sil. Je to ale také období plné stresu, rozhodování a spoření peněz. Učiňte svůj den památný, radostný, elegantní, nezapomenutelný, vzrušující… Jak jen budete chtít. A zároveň uspořádejte největší oslavu svého života a užívejte si každou vteřinu!

Při prvním plánování svatby zapátrejte v paměti a vzpomeňte si na svatby, které jste navštívili. Co se vám líbilo, co bylo naopak nevkusné, zatelefonujte nevěstám a zeptejte se jich na kontakty a rady.

Pokud si nemůžete dovolit něco koupit, nebo nemůžete sehnat všechno, co jste chtěli, tak vymýšlejte nové varianty, dokud nebudete spokojení. Zkuste si věci vypůjčit nebo vyrobit, experimentujte, smlouvejte o ceně. Nevzdávejte se svých představ, v tento den se vaše sny mají proměnit ve skutečnost. Například když je vaše vysněné místo moc drahé, přizpůsobte se. Zjistěte, jestli není možné objednat jen polovinu areálu, jestli není levnější ve všední den nebo mimo sezónu, jestli nenabízejí výhodnější balíček, pokud bude obřad i hostina pod jednou střechou.

Abyste se lépe zorientovali v dalších oblastech svatebních příprav, připravili jsme pro vás v této části našich stránek pár základních rad a doporučení, které se vám budou při přípravě svatby určitě hodit.

Zařizujete-li si svou svatbu sami, ale potřebujete s čímkoliv poradit, sjednejte si schůzku se svatebním poradcem. Pokud vás už teď množství informací děsí, kontaktujte nás a my vám zařídíme perfektní svatbu na klíč.