Světelné dekorace

Při plánování svatby má každý novomanželský pár rozdílnou představu o tom, jak by měla jejich svatba vypadat. Každému se líbí jiné barvy, někdo preferuje vesnické stavení a někdo zase moderní hotely, zkrátka co svatba, to originál. Všichni budoucí novomanželé ale chtějí, aby na jejich svatbě byla příjemná a uvolněná atmosféra. Ta samozřejmě musí pokračovat i po setmění a v ten moment na scénu přichází světelné dekorace, které vám přesně takovou pohodovou atmosféru pomohou vytvořit.

Naprostým základek světelné výzdoby by měly být určitě LED řetězy, které vytvářejí tlumené světlo, ale díky mnoha žárovičkám zaručují opravdu nádhernou světelnou kulisu. Při výběru světelných řetězů je důležité vždy zkontrolovat, aby odstín světla byl teplá bílá, která je pro oči nejpříjemnějším odstínem světla.

Další možností jak rozzářit svatbu je zakomponovat do výzdoby světelné nápisy. Díky nim můžete napsat prakticky cokoli, co chcete svým hostům sdělit.

Můžete jít také jednoduchou cestou a pronajmout si sadu světýlek od Světýlkova. Pokud se rozhodnete pro pronájem světýlek, tak se můžete těšit až na tři nápisy v rámci jednotlivých světelných sad, které ještě zahrnují od 110 do 1000 metrů světelných řetězů.