Zde si můžete prohlédnout ukázky z různých tematických a barevných konceptů námi realizovaných svateb.


Dekadentní podzim

Přestože se svatební sezóna každým rokem prodlužuje, stále jsou u snoubenců nejpopulárnějšími letní měsíce a jemné pastelové barvy. Období podzimu hýřící všemi barvami a plody je spíše opomíjeno, proto jsme se rozhodly ukázat budoucím nevěstám, co se dá vytvořit kombinací zhýralé bohatosti barev přírody s kontrastní černou a zlatou. Nebojte se toho, se správnou mírou tmavších odstínů a odvážnějších dekoračních prvků se dá vytvořit zcela unikátní svatební styl!

Základem pro slavobránu na svatební obřad se staly dva stromy, které jsme nadekorovaly překypující látkou v barvách našeho konceptu a doplnily o další tematické doplňky i bohaté květiny. Také svatební tabule byla ve znamení kontrastů. Lehká elegance se snoubí se zemitými přírodními prvky, bohatá barevnost palety podzimních odstínů se strohostí černé a zlaté. Pro odlehčení celého stylu jsme zvolily transparentní židle. Všechny další detaily, jako tiskoviny, ubrousky či pralinky zlehka dotvářejí ucelený styl.

Svatební kytici jsme naplánovaly s rozčepýřenou volnou vazbou plnou nejrůznějších druhů květin, protože právě tento styl kytic je hitem posledních let. Použily jsme záměrně méně známé a o to zajímavější druhy květin a nechaly kytici rozkošatit do šířky.

Sweet bar jsme rovněž pojaly jako koutek překypující bohatostí podzimních plodů a hrající všemi barvami. Toto roční období přímo vybízí k použití ovoce, proto jsme ho zařadily v hojné míře. Místo jednoho svatebního dortu jsme zvolily tři malé dorty v různých designech, které rozmanitost podzimu podtrhly. Kromě nich se ve sweet baru objevují čokoládové Cakesicles a odlehčené mini Pavlovy. Oblíbené Cakepops jsme v tomto případě ladily lehce do pánského stylu (zdobí je vtipné knírky) a staly se součástí pánského koutku. Ten jsme kromě neodmyslitelného dobrého pití a doutníků vyšperkovaly dalšími dekoracemi, které z tohoto zákoutí učinily útulné místo vybízející k posezení, i zajímavý prostor pro netradiční focení svatebního páru.

Pro nevěstu jsme zvolily dvoje různé šaty. Bílé s obrovskou sukní opět vytvářejí tolik žádaný kontrast, tmavé pak podtrhují styl našeho konceptu.

podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace podzimní svatba, svatební dekorace  

Foto: Romana Ella Plaček – @Romanaellaplacek
Květiny a zapůjčení doplňků: Blooming – @blooming.cz
Účes a líčení: Olga Kaliapina – @Kaliomakeup
Zapůjčení doplňků: Frezia Fleur – @Freziafleur
Zapůjčení doplňků: Svatební krámek – @Svatebnikramek
Zapůjčení inventáře: Maxiumum Services – @Maximumservices
Pralinky: La Vie Chocolat – @Laviechocolatjakubvoboril
Svítící písmena – @Sviticipismena
Šaty nevěsty a ženicha: Svatební centrum Adina – @Svatebni.centrum.adina
Dort a sladkosti: Delucake – @delucakeprague
Tiskoviny: Nashe grafika – @graphicnashe


Rustikální romantika

Statky se drží na žebříčku nejvyhledávanějších lokalit již několik let. Ruku v ruce s tím jde i rustikální styl, který ke statkům neodmyslitelně patří. Letos jsme realizovali výzdobu v malebném statku Vletice, jehož členitost poskytuje spoustu příležitostí k vyzdobení. Hlavní prostory si nevěsta přála prosvětlit a udělit jim slavnostnější svatební vzhled. Tradiční rustikální jutové běhouny a dřevěná kolečka na stolech jsme proto obohatili o romantické prvky jako velkokvěté květiny, dlouhé pruhy bílé látky a nekonečné šňůry světelných girland. Z pergoly, kde se konala hostina, se tak stalo naprosto pohádkové zákoutí ve stylu amerických „barn weddings“. V tomto stylu bylo sladěné i obřadní místo na nedaleké louce. Jemnost svatební bílé barvy doplněná o bohatou květinovou výzdobu perfektně zapadala do prostředí. V rustikálně-romantickém stylu jsme vytvořili i sweet bar, jehož bedýnková konstrukce byla dekorovaná květinami a světýlky. Světelný a látkový element se promítl i ve výzdobě taneční stodoly, foto koutku či pánského koutku, který je čím dál populárnějším atributem svateb. Rozsáhlost a technická náročnost dekorací vyžádala dvoudenní práci našeho týmu, ale výsledek a hlavně spokojenost novomanželů za to stály.

             


Svatba s prvky Provence

Svatební design nás moc baví a svou práci si užíváme. Občas je návrh designu jednoduchý, jindy musíme čelit složitějším úkolům. Podobně tomu bylo i v případě naší japonské nevěsty, které se líbily různorodé prvky napříč několika svatebními styly. Jako společný jmenovatel jsme zvolili motivy Provence, doplněné rustikálními a Boho prvky. Základem bylo vybrat drobnokvěté květiny, které budou působit lučním dojmem a to ve zvolené v barevné paletě bílé, lila a světle žluté.  Aranžmá ze žlutého a fialového limonia, doplněné clemantisem, mathiolou a eustomou bylo delikátní a svěží. Bohatě vyzdobený obřad s květináči kvetoucí levandule a lučních květin byl nekonečně romantický. Místní polstrované židle ve stylu Ludvíka XVI jsme vyměnili na zlaté kovové, se kterými korespondovaly zlaté kovové svícny v Boho stylu. Na míru tvořené tiskoviny z kraftového papíru jsme doplnili neodmyslitelným svazkem levandule.

     


Vášnivá indická svatba

Přestože každá nevěsta má o vzhledu své svatby určité představy, ne vždy je výběr barevné palety a stylu svatby jednoduchý. S Eliškou jsme vyzkoušely několik barevných kombinací založených na fuchsiové barvě, již nevěsta preferovala. Stále to však nebylo „ono“. Museli jsme se proto oprostit od původního zadání a vyzkoušet něco nového. Sytá a vášnivá kombinace karmínové, tmavě červené a zlaté barvy byla pro česko-indickou svatbu, konanou v luxusním prostředí hotelu The Mark, jako stvořená. Vše se ladilo k dokonalosti a výběru květin, které na této svatbě tvořily designovou dominantu, jsme věnovaly zvláštní péči, vyráběla se i kytice na zkoušku, abychom se ujistily, že výsledek bude přesně dle návrhu. Na míru se vyrábělo i luxusní svatební oznámení, laděné do zlaté barvy. Dekorace stolech na stolech byly trochu netradičně dvojího druhu, vždy v kombinaci zlaté vázy plus červené svíčky a bohatá váza s červenými květinami doplněná zlatými svícny. Květiny v teplých červených odstínech krásně vynikaly v ručně vyráběných zlatých vázách. Dominantu sálu tvořil barevně ladící sweet bar s moderním dortem malovaným zlatem.

   


Cestovatelská svatba

V dnešní době, kdy je cestování snazší než kdykoliv předtím, se objevuje stále více párů, kde partneři pochází z různých koutů světa. A to je právě případ Eleny a Vládi, které cestování svedlo dohromady. Výběr cestovatelské tematiky pro jejich svatební design proto nikoho nepřekvapil. Cestování je pro svatební výzdobu vděčným tématem a lze ho nenásilně promítnout kdekoliv. U Eleny a Vládi jsme to vzali skutečně zevrubně. Cestování bylo všude, ve svatebním heslu „Around the world for love“,  v na míru tvořených tiskovinách počínaje oznámením ve formě letenky, číslem stolu jako „gate number“ nebo harmonogramem dne jako „travel planem“. Tento motiv jsme zopakovali v celkovém pojetí i mnoha detailech sweet baru nebo dvou story stolech, kde se hosté mohli dozvědět jaké země snoubenci navštívili a kde se zamilovali. Přáním snoubenců bylo vytvořit výzdobu v barvách, které mají oba rádi. Z toho nám vzešla kombinace světle růžové, světle modré, červené a zlaté barvy. Výsledek vypadal fantasticky, svatební květiny, květinová výzdoba i outfity snoubenců a hostů byly ve slušivé harmonii.

       


Romantická rustikální svatba

V průměru trvají svatební přípravy 6 až 10 měsíců, jsou však situace, kdy musíme zařídit svatbu v mnohem kratším termínu. Na přípravu celé svatby Andrei a Jirky jsme měli pouhý měsíc. V tomto krátkém termínu jsme mladému páru zajistili svatební místo, všechny dodavatele a navíc i design svatby, který zcela odpovídal jejich představám. Rustikální svatební výzdoba byla pro prostředí hotelu Všetice přirozenou volbou. Typické rustikální prvky v podání jutových běhounů a dřevěných špalků jsme doplnili o něžnou kombinaci růžových a světle modrých květin a krajky. Výběr květin dodal svatbě romantický vintage nádech. Idylické prostředí rybníčku a starého vozu posloužilo skvělým zátiším pro romantický obřad.  Pozornost jsme věnovali každému detailu, na míru vyrobeným tiskovinám z kraftového papíru či zasedacímu pořádku. Zvláštní péči se dostalo i sweet baru, který se stal významným prvkem svatební výzdoby sám o sobě. Osvěžujícím zpestřením byly tři dorty namísto tradičního jednoho.

    


Tyrkysová svatba ve stylu romantické anglické zahrady

Zadání pro dekorace na svatbě Terezky a Ondry bylo jednoduché – přáli si použít tyrkysovou barvu. Z různých předložených možností nakonec vybrali její kombinaci s růžovou, ivory a bílou a to s použitím květin ve stylu Anglické zahrady, které se vhodně doplnily prostředí Hliněné bašty a zapadly i do Průhonického parku. Různé druhy květin pak vytvářely dojem kytice natrhané ve staré anglické zahradě. Konkrétně to byly světle růžové a bílé Hortenzie, bílé Růže, růžové Pivoňky, bílé Eustomy, krémové Chryzantémy, růžové Astilbe a zeleň.

Zajímavá a výrazná tyrkysová barva se objevila už na svatebním oznámení a pak jsme ji použili v různých detailech po celý den. Na obřadu se tyrkysová promítla ve stuhách kytic i v květinových dekoracích oblouku a lavic či ve vývazcích pro svatební hosty. Na hostině pak v různě tvarovaných vázičkách na květiny, ubrouscích, tiskovinách, svícíncích i stuhách a zazářila rovněž na svatebním dortu a sweet baru.

03z 04a 04IMG_0736 06IMG_0757 06IMG_0774 06IMG_0779 06IMG_1589 DSC_0020 DSC_0025 DSC_0031 IMG_2376 IMG_2377 IMG_2384 IMG_2407 IMG_2411 IMG_2415 IMG_2448 zIMG_2392 zIMG_2393 zIMG_2396 zIMG_2398


Karmínová zámecká svatba

Svatební koncept tvoříme v souladu s představami klientů tak, aby maximálně odrážel jejích vysněnou svatbu. Jsou však situace, kdy musíme nabídnout i odlišnou cestu a přizpůsobit se prostředí svatební lokality. Prvotní představa mladého páru byla levandulová svatba ve stylu Provence. Avšak vzhledem k tomu, že se svatební hostina konala v zámeckém sále s dřevěným obložením, výmalbou do červených tónů a výraznými závěsy tmavě červené barvy, navrhli jsme snoubencům koncept, který více odpovídal prostředí. Květiny a další doplňky v několika odstínech červené a karmínové perfektně vynikaly a zároveň ladily. Barevně odpovídaly i tiskoviny a ostatní detaily svatební výzdoby.

0010 0014-Edit 0015 0016 0018 0671 0808 1672 1673 1674 1675 1685 1687 1690 1700 1703 1710 1712 1717 1811 2293


Svatba v secesním stylu

Lenka a Andrew se při tvorbě designu svojí svatby nechali inspirovat stylem 30. let. Volba Obecního domu pro konání svatebního obřadu proto byla logickým krokem. Nevěsta oděná do ručně vyšívaných splývavých šatů, se vkusným uzlem a ikonickou červenou rtěnkou, krásně dotvářela dojem secesní svatby. Styl 30. let je v našem povědomí spjat s Velkým Gatsbym a jeho přepychovými večírky, kde šampaňské teklo proudem, třpyt křišťálu vyvažoval lesk zlatá a vše bylo zkrátka nádherné. Svatba v takovém stylu však není lacinou záležitosti a většina párů si takovou okázalost nepřeje. Stejně tomu bylo i v případě našeho mladého páru. Museli jsme tak čelit nelehkému úkolu, jak zachovat duch secese v restauraci, která tomu stylově neodpovídá, a přesto neprovádět příliš velké a nákladné změny. Jediným možným řešením bylo zaměřit se na detaily s autentickým provedením. Na míru vyrobené tiskoviny s monogramem snoubenců, památkové předměty pro každého hosta, štrasové brože na ubrousky, pyramida ze šampaňského, velké množství svíček a světýlek,  to vše mělo hosty přenést zpět v čase do 30. let minulého století.

SAMSUNG CAMERA PICTURES _DSC6816{195b9846f8625ca6738b82780f8373497531cb9674892e5ba010cc2f8aae57bd}20kopie-XL _DSC6923{195b9846f8625ca6738b82780f8373497531cb9674892e5ba010cc2f8aae57bd}20kopie-XL _DSC7785{195b9846f8625ca6738b82780f8373497531cb9674892e5ba010cc2f8aae57bd}20kopie-XL _DSC7815{195b9846f8625ca6738b82780f8373497531cb9674892e5ba010cc2f8aae57bd}20kopie-XL _DSC8021 kopie _DSC8023 kopie _DSC8024 kopie _DSC8027 kopie _DSC8032 kopie _DSC8038 kopie _DSC8039 kopie _DSC8555 kopie _DSC8734 kopie _DSC8750 kopie _DSC8880 kopie _DSC8902 kopie _DSC8908 kopie _DSC8910 kopie _DSC8919 kopie _DSC8955 kopie


Inspirace středomořským Saint-Tropez

Při vymýšlení konceptu této červnové svatby jsme se nechali inspirovat názvem lokality – Villa „St. Tropez“ – i jejím středomořsky zařízeným interiérem. Proto jsme zvolili volně nadekorované květiny a zeleň, doplněné mušlemi. Použili jsme jak ty opravdové, tak marcipánové ve sweet baru a stejný motiv zdobil i tiskoviny. Barvy byly zadané od nevěsty, přála si použít růžovou a smetanovou barvu.

PP_007 PP_015 PP_016 PP_017 PP_020 PP_021 PP_025 PP_046 PP_080 PP_252 PP_254 PP_255 PP_257 


Jarní zámecký koncept

Tentokrát jsme pro vaši inspiraci připravili svatební koncept na zámku Dobříš. Ne každá zámecká svatba musí být v tradičním stylu, a proto jsme zvolili pro zajímavý kontrast s prostředím zrcadlového sálu svěží hráškově zelenou v kombinaci se světle růžovou a krémovou barvou.  Tyto jarní barvy se objevily i v květinách, například růžových pivoňkách a zelených hortenziích. V odlehčeném svěžím stylu je také moderně žíhaný dort.

svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-45 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-38 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-37 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-31 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-30 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-27 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-24 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-23 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-22 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-17 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-14 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-13 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-12 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-11 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-10 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-8 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-7 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-5 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-4 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-2 svatba.zamek.dobris.juliana.taksony-1


Elegantní romantika

Tuto komorní romantickou svatbu jsme zvládli celou od A do Z naplánovat a zařídit během dvou měsíců. Po prohlídce několika lokalit volba hned padla na příjemný hotel Mandarin Oriental, kde se konal svatební obřad i hostina. Co se týká barev a stylu svatby, dostali jsme jediné zadání a to inspirovat se odstíny nacházejících se ve výšivkách na šatech nevěsty. Z těchto barev jsme nakonec vybrali malinovou, starorůžovou a bílou, doplňkově stříbrnou. Vysoké stropy Ball roomu přímo vybízely k umístění vysokých váz a jednoduchý elegantní styl svatby pak krásně podtrhly bílé a malinové Hortenzie, starorůžové a malinové Růže, bílé Eustomy a malinový Vřes. Ke stolu jsme zapůjčili stylové stříbrné židle a stříbrná barva se vyskytovala také na tiskovinách a ve stužkách.
Z této svatby jsme natočili také zákulisní video, které si můžete prohlédnout zde.

LZ005 LZ135 LZ134 LZ133 LZ131 LZ130 LZ129 LZ128 LZ067 LZ034 LZ177 LZ064 LZ066 LZ065


 Zámecká svatba

Svatba Silvie a Adama byla typickou pohádkovou svatbou pro princezny. Prostřední kostela a chomutovského zámku bylo jako stvořené pro ryzí romantiku. Silvie byla jedna z mála nevěst, která měla přesnou vizi o dekoracích, a tu jsme po doladění všech detailů precizně a do puntíku zrealizovali. Celá svatba byla laděná do bílé a krémové barvy se zlatými prvky. Veškeré aspekty výzdoby byly pečlivě zvolené a promyšlené do detailů tak, aby tvořily jeden konzistentní celek. Martini vázy s velkokvětými bílými Hortenziemi, doplněné o Růže a Dendrobium byly přirozenou dominantou svatebního sálu. Dekoraci svatební tabule dotvářely dárkové krabičky pro hosty a tiskoviny v jednotném stylu. Světlo svíček a tlumené světlo zámeckých lustrů navodilo romantickou a slavnostní atmosféru události. U této svatby se podařilo vyvážit přepych s jednoduchou elegancí. Všechny prvky výzdoby jsou sice samy o sobě výrazné, nepůsobí však díky bílé barvě a správné kombinaci příliš okázale.

IMG_2822 IMG_2165 IMG_2151 IMG_2148 IMG_2138 IMG_2136 IMG_2135 IMG_2138 IMG_2157 IMG_2159 IMG_0729 IMG_0527 IMG_0524 IMG_0543


Styl 30.let

 Veronika a Michael, pohodový a bezprostřední pár, se pro svoji svatbu nechal inspirovat ve stylu 30.let. Přepych, luxus a okázalost, která vešla do povědomí veřejnosti díky filmu Velký Gatsby, nebyla pro komorní svatbu o 20 lidech příliš vhodná. Zvolili jsme proto umírněnější variantu s důrazem na bílou a stříbrnou barvu. Detaily dekorací se volily pečlivě, aby příliš nezatížily rozpočet a byly přijatelné i pro konzervativnější účastníky události. Přesto detaily stylu art deco lze nalézt napříč veškerou výzdobou, počínaje rozmanitou skladbou květinových dekorací doplněnou o perly, brože a krystaly, přes tiskoviny s charakteristickými vzory (menu, jmenovky), tak dokonce i v oblečení hostů, kteří se nebáli obléct si odpovídající šaty. Nevěsta byla sladěná do posledního detailu, splývané šaty, doplňoval vkusný klobouček a naprosto neodmyslitelná červená rtěnka.

DSC_0329 DSC_5350 DSC_4951 DSC_5162 DSC_0391 DSC_0371b DSC_0363b DSC_0356 (2) DSC_0351b (2) DSC_0343vb DSC_0341b DSC_0336b DSC_0333b DSC_0535b


Chevron

Organizovat svatbu pro mladé lidi, kteří se nebojí vybočit z řady a raději zvolí věci jim blízké místo tradičních svatebních zvyklosti, bylo velice osvěžující. Marta s Tristanem navíc přicestovali až z Austrálie. Místo klasických bílých šatů si Marta nechala ušít modro bílé šaty dle modelu světového návrháře. Stejně tak focení novomanželů probíhalo v industriálním prostředí administrativní budovy nežli v klasických pražských exteriérech. Příchod ženicha na hudbu z Matrixu či jedinečné snubní prsteny z černého kovu, zkrátka vše bylo speciální a neobvyklé. Proto zřejmě nikoho nepřekvapí, že i svatební výzdoba nesměla být klasická ani fádní. Novomanželé si zvolili chevron vzor, v jehož designu jsme ušili běhouny a vyrobili rozety a tiskoviny na sweet bar. Z barev to byla kombinace šedé, bílé a žluté. Zcela jedinečné byly žluté plastové jmenovky vyrobené 3D technologií.

319 317 288 283 281 279 274272 271 270 269 255 216-2 058


Vintage svatba

Vintage styl je v posledních letech moderní po celém světě a to nejen na svatebních dekoracích. Tento styl vychází ze šarmantních a uvolněných 20.let 20 století, kdy hlavním tématem byla zdobnost a ženskost. Nosily se účesy s pokládanou vlnou, výrazné tmavé oči a rudé rtěnky. Módními barvami byly béžová a šedá. Účelem těchto nenápadných barev bylo rovněž dát prostor pro vyniknutí postavy a ženské krásy samotné. Šaty byly zdobné, s korálkovými výšivkami, perlami. Pojetí svatby ve vintage stylu může vycházet jen z jednoho či několika málo zmíněných prvků a proto každá svatba může být úplně jiná. Pro tuto svatbu jsme použili krajku a perly. A to jak ve výzdobě stolů, tak u sweet baru a doplňků nevěsty. Nevěsta si přála zařadit pro vintage styl netypickou fuchsiovou barvu. Použili jsme ji proto jako doplňkovou kontrastní barvu, která nakonec zajímavě obohatila celý design svatby.

B-1 B-11 B-12 B-14 B-15 B-16 B-23B-13 B-25 B-27 B-29 B-30 B-32 B-31 za204 zB-10 zB-11 zB-12 zA-201 DSC_0473 DSC_0470c


Lesní svatba

Příjmení našich klientů téměř nikdy nezveřejňujeme, ale v případě novomanželů Liškových musíme udělat výjimku. Jejich svatba byla totiž ve shodě s příjmením ženicha laděna do lesního duchu a dokonce i téma lišek se několikrát zopakovalo, ať už na oznámení a dalších tiskovinách či svatebním dortu. Hlavními barvami je zde oranžová, hnědá a zelená, doplňkově bílá. Použili jsme zelené, bílé a oranžové květiny a samozřejmě hodně zeleně a dalších lesních prvků – například kapradí a mech, šišky, jeřabiny či kroucené větvičky. Téma lesa a lišek bylo podpořeno i dekoracemi a barevným pojetím sweet baru. Sladkosti jsme umístili na podstavce z polínek a doplnili kapradím a šiškami. Svatební dort byl pojatý jako kmen stromu, na jehož vršku se vyjímala liščí nevěsta s ženichem.

065 FN8B8891 063 FN8B8888 061 FN8B8885 svatba418 290 FN8B0070 059 FN8B8882 313 FN8B0177 svatba425 219 FN8B9621 220 FN8B9622 222 FN8B9625 225 FN8B9632 227 FN8B9636 079 FN8B8945 235 FN8B9662 237 FN8B9667 244 FN8B9714 248 FN8B9740 236 FN8B9666 DSC_0590 DSC_0587


Shabby chic

Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme pro vaši inspiraci připravili svatební koncept ve stylu “Shabby chic”. Tento styl „ošuntělé elegance“ je v současné době hodně v kurzu a zámek Radíč, kde se focení a natáčení konalo, k tomuto pojetí přímo vybízí. Shabby chic styl vychází ze stylu starého anglického venkova, jehož prvky se v něm mísí s motivy z 20. let 20. století. Kombinuje se nové se starým, elegance a patina. Typické jsou tlumené pastelové barvy, odstíny pudrové růžové, světle fialové a jemně žluté v kombinaci s šedou či smetanovou. Do interiéru i exteriéru zámku Radíč, které jsou plné romantických zákoutí a osobitých předmětů nesoucích skvostnou patinu jsme zasadili například elegantní romantický dort s krajkou a vskutku zámecké cupcakes. Stůl prostřený elegantními zámeckými talíři  příbory zdobí květiny v jemných odstínech v krajkových vázách, perly, krajkou ovázané svatební menu v ruličce a smetanové ubrousky. Svatební kytice nevěsty je laděna do lučního stylu, který je letos velice in a do shabby chic konceptu skvěle zapadá.

foto prezent-4 foto prezent-2 foto prezent-8 foto prezent-10 foto prezent-23 foto prezent-24 foto prezent-25 foto prezent-28 foto prezent-27 foto prezent-31 foto prezent-32 foto prezent-34 foto prezent-39 foto prezent-40 foto prezent-43 foto prezent-44 foto prezent-45 foto prezent-47 foto prezent-48 foto prezent-7 foto prezent-16


 Country vintage

Prostředí penzionu Hulín s dřevěnými lavicemi a stoly nás nasměřovalo k rustikálnímu pojetí dekorací. Aby však celek působil jemněji, sáhli jsme po stylu „country vintage“ – tedy kombinaci venkovských dekorací a vintage prvků, v tomto případě krajky. Protože se svatba konala na samém sklonku léta v době žní a sklizně, inspirovali jsme se v této paletě a nechali květiny i další dekorace hrát všemi barvami.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES


Podzimní snění

Začátek podzimu je po létě jedním z nejoblíbenějších částí roku pro konání svateb, ale jen malé procento podzimních svateb vychází z tohoto překrásného období i tematicky. A to je obrovská škoda, protože málokteré téma je tak rozmanité a nabízí tak širokou škálu barev jako právě podzim. Podzim je nádherný, hýří barvami a dopřeje tak každému možnost vybrat si z bohaté palety barvu, která ho oslovuje. Téma podzimu pak může být jemně elegantní či naopak výrazně kontrastní. Typické jsou teplé a zemité barvy, ale rozhodně neplatí, že barvou podzimu musí být jen oranžová doplněná o odstíny hnědé. Podzimní svatba je také často spojována s rustikální nebo lesní atmosférou, ani to však nemusí být zdaleka pravidlem. Připravili jsme proto svatební koncept inspirovaný podzimem v luxusním prostředí Villy Richter.
Pro zachycení rozmanitosti pro naše focení jsme vybrali hned dvě barevné škály. V první variantě je základem bronzová, kterou jsme zkombinovali s elegantní smetanovou a zemitou čokoládově hnědou. Druhou barvou je karmínově červená ve spojení s temně švestkovou a slonovou kostí.

a-6 podzim-6 podzim-7 podzim-5 dort.krajeni-4 podzim-20 podzim-1 podzim-12 podzim-9 podzim-22 a-7 podzim -cervena-25 svatebni-agentura-kp a-3 a-5 DSC_8421 svatební agentura KP podzim -cervena-28 podzim -cervena-27 a-10 DSC_9449


English garden

Okouzlující zahrada zámku Třebešice, nabízející možnost využití místních květin i pro svatební výzdobu, nás pro koncept této svatby samozřejmě inspirovala. K malebným zákoutím staré zámecké zahrady a dalším prvkům zámeckého areálu se právě koncept „English garden“ báječně hodil. Z barev jsme zvolili bílou, béžovou, krémovou, světle růžovou a broskvovou, z květin pak anglické Růže David Austin, Eustomy, Astrantie a Senecio. Na sweet bar měla nevěsta jasný a jediný požadavek, chtěla ho celý bílý… To se nám podařilo splnit!

w20130344992_33f3a31d96_k w19920068920_98f01e8ea6_k w19920016210_dd51596f71_k w19488083873_ad9780e304_k 19484905984_0ca302f06e_k 20102305372_8220f55b62_k 19485465504_dc9e03c212_k 19919414128_c8be77ec6f_k w20100273482_30a612783e_k w20100187142_4ba57611fa_k w19920087048_706abaa8b4_k 19951837368_88df820ca4_k 20085580876_0b4ba18c23_k 20113596271_901d849b9a_k